Somėja – unikalus kokybės ženklas

Prekės ženklas „Somėja“ atsirado prieš ketverius metus – 2013-aisiais, tačiau korpusinių baldų gamyboje mūsų komanda jau yra sukaupusi daugiau nei 17 metų patirties. Deja, labai dažnai tenka susidurti su vietiniais baldų gamintojais, kurie ne tik kopijuoja mūsų prekinį ženklą, produkcijos dizainą, bet ir sudaro klaidingą kokybės įvaizdį. Gavę užsakytus baldus, klientai nusivilia galutiniu rezultatu, o ir tarnavimo amžius šių gaminių yra gerokai trumpesnis. Užtikriname, kad „Somėja“ naudoja tik kokybiškas medžiagas gamybai ir atidžiai renkasi tik patikimus tiekėjus.

Ieškodami savo namams baldų, kuriais norite džiaugtis daugelį metų, atkreipkite dėmesį į tai, kad „Somėjos“ gamyba įsikūrusi Klaipėdos mieste!

Reikia pripažinti, kad vienas didžiausių „Somėjos“ pranašumų – išties įspūdingos nestandartinių virtuvės baldų kolekcijos – juk galime pasigirti didžiausia virtuvės baldų ekspozicija visame uostamiestyje. Taip pat mielai pagaminsime ne tik virtuvės, bet ir pageidaujamus korpusinius baldus svetainei, vonios kambariui. Taip pat galime pasiūlyti platų buitinės technikos asortimentą, plyteles Jūsų voniai ar virtuvei.

Studijoje Jus pasitiks tikrų profesionalų komanda – galime padėti sukurti norimą  interjero stilių, priderinti detales bei aksesuarus. Galime pasiūlyti ir platų sienų bei grindų plytelių asortimentą. Klientui pageidaujant, išsirinktas plyteles suklijuos „Somėjos“ rekomenduojami specialistai.

Santykiai „per atstumą“ taip pat mūsų negąsdina – drąsiai bendraujame ir išsiaiškiname visus užsakovo poreikius telefonu ar pasirinktu elektroniniu būdu. Baldus pristatome visoje Lietuvoje bei už šalies ribų.

Esame oficialūs labiausiai pasaulyje vertinamų gamintojų atstovai: Ispanų plytelės VIVES, furnitūra Blum, Hettich baldų furnitūra, Grass, Hafele sistemos. Parduodame buitinės technikos gamintojų Bosch bei Siemens produkciją, taip pat galime pasiūlyti Electrolux, Elica, Miele, CATA , KRONA, Liebherr buitinę techniką.

Kiekvienas baldų komplektas gali būti modifikuotas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, individualiai pasirenkamos gamybinės medžiagos, automatika, stalviršiai. Kviečiame rinktis iš DuraStone, TechniStone, Corian, Hanex, Monteli,  stalviršių.

Virtuvės bei vonios kambariams siūlome Blanco, Franke, Nobili, Plados Telma plautuves.

Visa produkcija gaunama tiesiai iš gamintojo, todėl, tiek buitinę techniką, tiek plyteles galime pasiūlyti ypač patraukliomis kainomis.

„Somėja“ – prekės ženklas, reiškiantis kokybę ir įsiklausymą į kiekvieno užsakovo poreikius. Džiaugiamės galėdami dalintis savo patirtimi ir toliau sėkmingai ją kaupti kartu su Jumis.